Dundra

Stefan Borselius navrhl řadu sedadel Dundra, která je postavena na rámu z chromované oceli s čalouněnými tvarovanými sedadly. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
22 180 Kč
Cena bez DPH
18 331 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
52 cm
Hloubka
50 cm
Výška
90 cm
Výška sedáku
65 cm
Provedení
Rám ze dřeva a oceli. Tvarovaná pěna CMHR. Čalouněné látkou nebo kůží. Kůže podle cc. 6a. Chromovaný (chrom III) nebo černě lakovaný ocelový rám. Plastová noha.
Hloubka sedáku
41 cm

Stefan Borselius navrhl řadu sedadel Dundra, která je postavena na rámu z chromované oceli s čalouněnými tvarovanými sedadly. Krytý knoflík, které je jedním z charakteristických znaků této řady nábytku, pomáhá zajistit, aby si opěradlo zachovalo svůj zamýšlený tvar. Židle Dundra je skvělou volbou například v restauracích, hotelech a knihovnách.

STEFAN BORSELIUS

Stefan Borselius, narozen 1974 v Malmö. Vzdělání na Konstfack University College of Arts, Crafts and Design. Navštěvoval školu Carla Malmstense a školu Steneby a studoval truhlářství a design nábytku.

Stefan Borselius je důmyslný designér s hlavou plnou nápadů. Může být tichý a přemýšlivý, ale když mluví, je to docela verbální gymnasta, umění, které vyvažuje tím, že je stejně vynalézavý a esteticky příjemný návrhář.

STEFAN BORSELIUS

Popis značky

Blå Station je malý, ale významný švédský výrobce designového nábytku s historií píšící se od roku 1986. Tato rodinná firma byla založena průmyslovým designerem Börge Lindauem. Blå Station ve švédštině znamená modrá zastávka. Název však má jiný původ, Börge Lindau se pod své kresby podepisoval BL a  Å a značí město ze kterého pochází Åhus. Pro Blå Station navrhují známí švédští designéři a výrobce určuje směr švédského designu.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku