Tradition

Tradiční jídelní židli vytvořil Steffensen & Würtz - dynamické dánské designové duo. Tradice nabízí krásné kulaté nohy a zaoblené područky z masivního dřeva.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
13 970 Kč
Cena bez DPH
11 545 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
56,5 cm
Hloubka
56,5 cm
Výška
77 cm
Výška sedáku
47 cm
Provedení
K dispozici ve všech tkaninách a kůžích. Skupina 1 + 2 + 3. Polstrovaná záda nejsou k dispozici.
Hloubka sedáku
46 cm

Tradiční jídelní židli vytvořil Steffensen & Würtz - dynamické dánské designové duo. Tradice nabízí krásné kulaté nohy a zaoblené područky z masivního dřeva. Dokonale vytvarovaná záda překližka s dýhou ze skutečného dřeva.

Steffensen & Würtz

S poctivým přístupem k designu se snažíme vytvářet návrhy, které posouvají naše hranice a vytvářejí hodnotu v každodenním životě. Rádi zpochybňujeme náš kreativní a metodický přístup k vytváření produktů a nábytku, které dávají smysl a mají velkou osobnost. Design produktu by měl probudit vaši zvědavost a dokonce vás rozesmát. Jsme vždy připraveni vám dát slovo k návrhům zítřka.

Steffensen & Würtz

Popis značky

Od založení společnosti Hammel Furniture 1961 se zaměřuje na výrobu kvalitního nábytku, který kombinuje dánské designovou tradici se současným vizionářským designem.

Hammel Furniture je moderní a společensky zaměřený závod s moderními výrobními zařízeními a v každém kroku se zaměřuje na kvalitu.

Náš nábytek je navržen a vyroben ve vlastním závodě v dánském Hammelu 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku