Springer

Jídelní židle Springer je vytvořena podle dánského designu duo Steffensen & Würtz. Židle s moderním, přesto klasickým a elegantním výrazem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 463 Kč
Cena bez DPH
10 300 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
46,5 cm
Hloubka
51 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
47 cm
Podnož
dub
Provedení
dub
Hloubka sedáku
46 cm
Výplň sedáku
studená pěna, látka
Stohovatelnost
ne
Opěradlo
dub

Jídelní židle Springer je vytvořena podle dánského designu duo Steffensen & Würtz. Židle s moderním, přesto klasickým a elegantním výrazem. Springer má kulaté nohy a krásně tvarovaná záda z tvarované překližky s dýhou ze skutečného dřeva.

Steffensen & Würtz

S poctivým přístupem k designu se snažíme vytvářet návrhy, které posouvají naše hranice a vytvářejí hodnotu v každodenním životě. Rádi zpochybňujeme náš kreativní a metodický přístup k vytváření produktů a nábytku, které dávají smysl a mají velkou osobnost. Design produktu by měl probudit vaši zvědavost a dokonce vás rozesmát. Jsme vždy připraveni vám dát slovo k návrhům zítřka.

Steffensen & Würtz

Popis značky

Od založení společnosti Hammel Furniture 1961 se zaměřuje na výrobu kvalitního nábytku, který kombinuje dánské designovou tradici se současným vizionářským designem.

Hammel Furniture je moderní a společensky zaměřený závod s moderními výrobními zařízeními a v každém kroku se zaměřuje na kvalitu.

Náš nábytek je navržen a vyroben ve vlastním závodě v dánském Hammelu 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku