Scala

Sloup je architektonickým prvkem, který po léta sloužil jako zdroj inspirace pro umělce a designéry. Jako poctu architektonickému významu sloupu se designér Simon Legald rozhodl zdůraznit formu sloupu ve svém jinak přímočarém designu Scala. To má další výhodu v tom, že poskytuje stolu vysoký stupeň stability. Charakteristický rámec Scaly se skládá ze čtyř sloupců, které se ve výrazu mění v závislosti na úhlu pohledu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
79 900 Kč
Cena bez DPH
66 033 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Velikost rozložení
ne rozkládací
Průměr
150 cm
Výška
75 cm
Provedení podnože
černý hliník
Provedení
Deska dub přírodní

Pevná základna je vyrobena z masivní oceli, zatímco kulatá deska stolu je k dispozici v dubové dýze, mramoru nebo nerezové oceli. Scala se dodává ve velikostech kávových, kavárenských a jídelních stolů a struktura materiálu je zvláště vylepšena, když je stůl zvětšen až na velikosti 130 a 150 cm. Díky svému inkluzivnímu kruhovému tvaru poskytuje Scala rovné postavení všem, ať už je stůl ústředním bodem domácí večeře, restaurace nebo konferenčního setkání.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku