Zesty

ZESTY je židle navržena s úmyslem plně využít naše skvělé dovednosti ve výrobě lisované překližky. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 150 Kč
Cena bez DPH
6 736 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
47,9 cm
Hloubka
57,1 cm
Výška
47,3 / 79,6 cm
Podnož
filcové kluzáky
Provedení
Čalouněný sedák a opěrák, látka, kůže nebo vlastní materiál zákazníků. Vyjímatelná, fixovaná 3M duallock páskou.
Stohovatelnost
15 ks

ZESTY je židle navržena s úmyslem plně využít naše skvělé dovednosti ve výrobě lisované překližky. Výsledkem je „pikantní“ a vyvážená židle, která přináší to nejlepší z tvarované překližky s minimem materiálu a maximálním pohodlím a stylem. Zesty se skládá pouze ze 3 dílů a váží pouhých 3,5 kg.

O4i Designstudio

o4i Design Studio založili v roce 2005 MFA Senior Design Partners Henrik Kjellberg a Jon Lindström, kteří se poprvé setkali při studiu na Konstfack University College of Arts Craft and Design ve Stockholmu, Švédsko 1996. V následujících letech duo spolupracovalo na různých nábytkových projektech a jejich intenzivnější spolupráce je vyzvala, aby nakonec založili vlastní poradenské služby v oblasti designu: o4i (zkratka pro: kancelář pro nápady).

Duo přináší solidní zkušenosti díky dřívějším studiím a práci v oblasti designu nábytku, průmyslového designu a architektury ve Stockholmu, Oslu a New Yorku. Nyní se sídlem ve Stockholmu ve Švédsku se studio zaměřuje na současný veřejný a domácí nábytek a vyvíjí jedinečné koncepty pro mezinárodní trh. Mezi klienty patří IKEA, Blå Station, Gärsnäs, Götessons, David Design, de Nord, Lappset, Lundbergs Möbler, Maze Interior, Mitab (Švédsko), Fritz Hansen (Dánsko), Martela (Finsko), Plycollection (Lotyšsko), EQ3 (Kanada) , Dune NY a Peter Pepper (USA).

O4i Designstudio

Popis značky

PlyCollection je tradiční lotyšský výrobcce ohýbaných židlí. Spolupracuje s vyhlášenými skandinávskými designéry.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku