Amstelle

Komplexní kolekce s výrazným a jasným podpisem skládající se z židlí, křesel, stoliček a poufů vyhovujících potřebám moderní kanceláře a dalších veřejných a soukromých prostředí.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
34 540 Kč
Cena bez DPH
28 545 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
57 cm
Hloubka
58 cm
Výška
80 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
Základna v dubu nebo jasanu. Ocelová základna v bílé, černé nebo chromové barvě. Jiné barvy na vyžádání.

Komplexní kolekce s výrazným a jasným podpisem skládající se z židlí, křesel, stoliček a poufů vyhovujících potřebám moderní kanceláře a dalších veřejných a soukromých prostředí. Od konferenčních a společných prostor až po společenské a mezistátní zóny. Většina prvků je navíc ideální také pro domácí prostředí.

Khodi Feiz

Khodi Feiz je průmyslový designer, který se narodil v Íránu a vyrostl v USA. Absolvent Syracuse University se v roce 1990 přestěhoval do Nizozemska, aby pracoval pro společnost Philips Design. V roce 1998 založil spolu s grafickou designérkou Anneko Feiz-van Dorssen Feiz Design Studio, kde se specializují na produktový design, design nábytku, grafický design a strategický design pro společnosti jako Alessi, Artifort, Herman Miller, Offecct, Nike a Nokia. Feizova práce získala řadu ocenění a byla uváděna na výstavách a publikacích po celém světě. Převažující inspiraci pro Feizovu práci lze shrnout do: Jasnosti, konceptu a kontextu. Feiz vyvinul několik projektů ve spolupráci s Artifort, včetně řady židlí Extens, Bras a Beso.

Khodi Feiz

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku