Divido

Nohy stolu Divido se krásně a poutavě stýkají s jeho deskou.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
34 150 Kč
Cena bez DPH
28 223 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
95, 120, 150 cm
Výška
72 cm
Materiál
Přírodní lak z jasanového dřeva nebo povrchová úprava černý lazur. Povrchová úprava bílý lazur z jasanového dřeva a bílá deska stolu z laminátu.

Nohy stolu Divido se krásně a poutavě stýkají s jeho deskou. Je kompletně vyrobeno z jasanového dřeva, má moderní vzhled a jemné známky inspirace klasického Lamino od Yngve Ekström.

Broberg & Ridderstråle

Jejich kousky mohou působit nenápadným dojmem, protože design jejich produktů je racionální i podmanivý. Broberg & Ridderstråle rádi nahlíží do historie a prolínají ji se současností, aby vytvořili něco zakořeněného v tradici, ale ne retro. Jako švédský stůl Divido - vyrobený výhradně ze dřeva. 

Mats Broberg se narodil v roce 1974 ve Stockholmu a Johan Ridderstråle v roce 1979 v Lundu. Setkali se na University College of Arts, Crafts and Design, kde oba studovali interiérový design. Mnoho společných aktivit, od jejich promocí až po nabídku vystavovat v Japonsku, otevřelo cestu do jejich společné kanceláře.

Broberg & Ridderstråle sídlí ve Stockholmu a pracují s architekturou, nábytkem a produktovým designem. Kancelář je zastoupena v Národním muzeu ve Stockholmu a byla oceněna mimo jiné britským časopisem Wallpaper a švédskou Elle Decoration.

Broberg & Ridderstråle

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku