Kimono

Pro moderní Japonce je kimono symbolem ohleduplnosti, milosti a úcty k tradici, což je přesně místo, kde se návrhář Pascal Bosetti inspiroval pro Kimono židli. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
24 745 Kč
Cena bez DPH
20 450 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70 cm
Hloubka
63,5 cm
Výška
81 cm
Výška sedáku
50 cm
Podnož
kovové ližiny
Provedení podnože
černě lakované, nebo chrom
Materiál
100% polyester
Hloubka sedáku
45 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Pro moderní Japonce je kimono symbolem ohleduplnosti, milosti a úcty k tradici, což je přesně místo, kde se návrhář Pascal Bosetti inspiroval pro Kimono židli. Podobnosti mezi židlí a jejím zdrojem inspirace jsou patrné zejména ve švech na sedadle, které dodávají jak grafický vzhled, tak oddělují paže a potah od sebe - stejně jako skutečné kimono. Kimono je tvarované, a proto si udrží svůj charakteristický zakřivený tvar po mnoho dalších let. Měkké čalounění sedadel také znamená, že se vaše večeře pravděpodobně nikdy nedostanou do obývacího pokoje.

Pascal Bosetti

Moje návrhy jsou přísné, funkční a zároveň poetické. Mám velkou vášeň pro poctivé řemeslné zpracování a dobré materiály a mé pozadí jako designéra a řemeslníka ovlivňuje všechny volby, které dělám. Materiály vybírám opatrně a ke každému materiálu přistupuji odlišně s velkou úctou a zvědavostí, jak se chovají osamoceně nebo při interakci s ostatními. Dělám to všechno, abych vytvořil dokonalý design, kde jsou harmonicky spojeny estetika, funkčnost a dobré řemeslné zpracování.

Pascal Bosetti

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku