Timb

Velkorysé proporce designu Timb umožnily vytvořit židli pro obývací pokoj se stejně poctivou konstrukcí a respektem k materiálu. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 870 Kč
Cena bez DPH
10 636 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
56 cm
Hloubka
51,5 cm
Výška
82 cm
Výška sedáku
46 cm

Velkorysé proporce designu Timb umožnily vytvořit židli pro obývací pokoj se stejně poctivou konstrukcí a respektem k materiálu. Pohodlné široké sedadlo, mírně zakřivené opěradlo a štíhlé područky křesla Timb vás zvou k odpočinku tak dlouho, jak si vaše srdce přeje. Přidání židle do série Timb umožňuje vytvořit soudržný vnitřní výraz pro soukromé domy, restaurace, hotely a salonky.

Židle Timb je vyrobena z jasanu certifikovaného PEFC a je lakováno černým nebo zlatohnědým tónem. Pro sedadlo a opěradlo je k dispozici volitelně barevně sladěné kožené čalounění od kůže Sørensen Leather, které poskytuje vyšší pohodlí a jemnou, hmatovou povrchovou úpravu.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku