Tonus

Celočalouněná tradiční jídelní židle. Dřevěná konstrukce a čalouněný sedák s opěrákem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
11 253 Kč
Cena bez DPH
9 300 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
55 cm
Hloubka
53 cm
Výška
80 cm
Výška sedáku
46 cm
Podnož
masiv dřevo
Skořepina
čalouněná
Stohovatelnost
ne

Dřevěné podnoží se nabízí ve čtyřech dřevěných variantách. Čalouněná skořepina může být v látce nebo v kůži. Židle je velmi lehká a dobře se s ní manipuluje. Není stohovatelná.

Morten Svendsen

Morten Svendsen, narozený v roce 1966, se stal truhlářem v polovině 80. let. Od prvních let se věnoval designu nábytku, rád kreslil, navrhoval a vyráběl si vlastní nábytek. Na začátku rodina a přátelé těžili z těchto návrhů pocházejících z jeho malé dílny. Jak roky plynuly a po dalších zaměstnáních v různých továrnách na nábytek se z toho stala profese a v roce 1996 koupil továrnu na nábytek PBJ v Rødding - Spøttrup.

Morten Svendsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku