Silent

Minimalistická řada příborníků, které jsou zvýšeny ze země elegantním ocelovým rámem. Dveře Silent jsou vyrobeny kvalitním řemeslným zpracováním z masivního dřeva, kde je dřevo diagonálně řezáno, aby vzbudilo dojem, že Silent je vyroben ze dvou různých druhů dřeva.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
55 902 Kč
Cena bez DPH
46 200 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100 cm
Hloubka
45 cm
Výška
150 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
kovová konstrukce
Materiál
masivní dřevo, dub
Provedení skořepiny
masivní dřevo, dub
Dvířka
otevíravá

Minimalistická řada příborníků, které jsou zvýšeny ze země elegantním ocelovým rámem. Dveře Silent jsou spojeny řemeslným zpracováním z pravého dřeva, kde je dřevo diagonálně řezáno, aby vzbudilo dojem, že Silent je vyroben ze dvou různých druhů dřeva. Místo toho se vyznačuje diskrétním detailem, který dává designu vynikající řemeslné zpracování.

Meike Harde

Mé návrhy se vyznačují jemnými strukturami a jemnými detaily přizpůsobenými čistými tvary. Návrhy směřují k estetické synergii materiálu a formy. Věřím, že dekorativní prvek by měl kráčet ruku v ruce s užitečným účelem. Pro mě jsou funkce a estetika jednotným celkem.

Meike Harde

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku