Silent

Minimalistická řada příborníků, které jsou zvýšeny ze země elegantním ocelovým rámem. Dveře Silent jsou spojeny řemeslným zpracováním z pravého dřeva, kde je dřevo diagonálně řezáno, aby vzbudilo dojem, že Silent je vyroben ze dvou různých druhů dřeva.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
53 125 Kč
Cena bez DPH
43 905 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100, 200 cm
Hloubka
45 cm
Výška
81, 155 cm
Materiál
Dub bíle pigmentovaný, olejovaný dub

Minimalistická řada příborníků, které jsou zvýšeny ze země elegantním ocelovým rámem. Dveře Silent jsou spojeny řemeslným zpracováním z pravého dřeva, kde je dřevo diagonálně řezáno, aby vzbudilo dojem, že Silent je vyroben ze dvou různých druhů dřeva. Místo toho se vyznačuje diskrétním detailem, který dává designu vynikající řemeslné zpracování.

Meike Harde

Mé návrhy se vyznačují jemnými strukturami a jemnými detaily přizpůsobenými čistými tvary. Návrhy směřují k estetické synergii materiálu a formy. Věřím, že dekorativní prvek by měl kráčet ruku v ruce s užitečným účelem. Pro mě jsou funkce a estetika jednotným celkem.

Meike Harde

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku