Luxe

Barová skříňka s výklopnými dvířky a se skleněnými policemi. Série Luxe byla navržena dánským designérem Michaelem H. Nielsenem a zahrnuje elegantní řadu úložného nábytku a barových skříněk. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
55 237 Kč
Cena bez DPH
45 650 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
71 cm
Hloubka
40 cm
Výška
125 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
kovová, černá
Materiál
dýhovaný korpus
Dvířka
otevíravá, sklopná

Série Luxe byla navržena dánským designérem Michaelem H. Nielsenem a zahrnuje elegantní řadu úložného nábytku a barových skříněk. Všechny designy se vyznačují nejkrásnějším vzorem rybí kosti, který jako by kouzlem odrážel světlo a oživoval design. Všechny zásuvkové moduly jsou vybaveny funkcemi soft-close a menší moduly lze připevnit na kovový rám nebo zavěsit přímo na zeď. Elegantní design s funkčností a vizuální přitažlivostí, které jdou ruku v ruce.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku