Case

Case, navržený společností OOOJA, je řada praktických a krásných úložných řešení, která zahrnují mediální nábytek, police, komody a další. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
56 325 Kč
Cena bez DPH
46 550 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
135 cm
Hloubka
35 cm
Výška
52,5 cm
Podnož
kovová lakovaná
Materiál
dubová dýha
Dvířka
látková/dřevěná

Case, navržený společností OOOJA, je řada praktických a krásných úložných řešení, která zahrnují mediální nábytek, police, komody a další. Různé moduly lze kombinovat nesčetnými způsoby, což vám poskytne spoustu umělecké svobody. Můžete si samozřejmě také vybrat jednu z našich pevných kombinací a dopřát své kreativitě zasloužený odpočinek. Kompletní série složená z různých druhů dřeva, materiálů a modulů nejvyšší kvality.

OOOJA

Naše nápady pro design nábytku pocházejí z velké „krabice“ ukryté v zadní části naší mysli. Krabice plná fragmentů designu, tvarů, materiálů, pocitů a funkcí. Veškerý design nábytku je vyroben. Nápady ze snů, obrázky, které jsme viděli, nebo něco, co lidé řekli nebo řekli. Všechny tyto inspirace ukládáme, mícháme a dáváme na papír. Některé skončí jako nové designy, jiné jsou vhozeny zpět do krabice pro pozdější použití.

OOOJA

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku