Luxe

Hi-Fi nábytek s čalouněnými dvířky. Řadu Luxe navrhl dánský designér Michael H. Nielsen a zahrnuje elegantní řadu úložného nábytku a barových skříněk.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
42 411 Kč
Cena bez DPH
35 050 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
153 cm
Hloubka
45 cm
Výška
44 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
kovová, černá
Materiál
dýha
Dvířka
čalouněná

Řadu Luxe navrhl dánský designér Michael H. Nielsen a zahrnuje elegantní řadu úložného nábytku a barových skříněk. Všechny designy jsou vybaveny nejkrásnějším vzorem rybí kosti, který magicky jako by odrážel světlo a oživil design. Všechny zásuvkové moduly jsou vybaveny funkcemi jemného zavírání a menší moduly lze namontovat na kovový rám nebo zavěsit přímo na zeď. Elegantní design s funkčností a vizuální přitažlivostí, které jdou ruku v ruce.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku