Tab 90/40

Italské designové studio Busetti Garuti Redaelli vytvořilo konferenční stolek Tab. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
21 780 Kč
Cena bez DPH
18 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
90 cm
Výška
40 cm
Podnož
dub
masivní dřevo, dub
Nosnost
30 kg
Materiál deska
masivní dřevo, dub

Italské designové studio Busetti Garuti Redaelli vytvořilo konferenční stolek Tab. Nadčasová a elegantní série konferenčních stolků ve dvou velikostech. Deska stolu a nohy jsou vyrobeny ze dřeva s certifikací FSC® doplněné prstencem z ohýbané dýhy, který zvýrazňuje vypracované detaily.

Busetti Garuti Redaelli

Vývoj všech jejich projektů si klade za cíl dosáhnout jednoduchých technických i formálních řešení, která zvýhodňují použitelnost a čitelnost objektu. Prostřednictvím tohoto procesu definují naše myšlenky, které reinterpretují tradiční nebo inovativní materiály, aby byly šetrnými společníky života. Inspirace jsou všude. Důležité je být vnímavý. Snaží se být ovlivněni velkou rozmanitostí podnětů ... neustále hledají inspirace, během pracovní doby nebo volného času, stále drží oči otevřené. To je jejich stav mysli. Skvělý design spočívá v tom, že při pohledu na objekt první myšlenka zní: mohlo by to být tak ... a po delším pozorování: ano, neexistuje způsob, jak to vylepšit, je to perfektní!

Busetti Garuti Redaelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku