Alma

Praktický stolek spojených se stoličkou.  Volně položený polštář umožňuje rychlou změnu použití.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
6 040 Kč
Cena bez DPH
4 992 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
46/70 cm
Výška
43 cm
Provedení podnože
jasan/ořech
Materiál
jasan/černý nebo bílý jasan/ořech
Provedení
jasan bílý černý, přírodní, ořech

Multifunkční pouf / stůl ALMA je ideální pro moderní obytné prostory, kde je klíčová flexibilita. Položte sedák na stůl a máte pěkný puf, nebo položte sedák na podlahu, pokud potřebujete další sedadlo a stůl. Dekorativní, funkční kus nábytku. Stůl je dodáván v černé, bílé, jasanové a ořechové barvě.

Charlotte Honcke

Fascinuje mě umění, formy a materiály. Grafika a móda jsou také věci, které mě inspirují. Chtěl bych, abych navrhl svůj malý Fiat 500. Má jemný a sladký výraz, který se snadno hodí. Dobrý design je, když existují funkční a estetické úhly, o kterých vím, že říkají ostatní návrháři. Kromě těchto dvou funkcí musí design překvapit nebo mít nějaké vzrušující detaily, díky nimž budete zvědaví, takže se nábytku musíte pouze dotknout, vidět nebo vyzkoušet. Jako designér jsem velmi zvědavý a nesmírně šťastný, že mohu pracovat s tím, co mě baví.

Charlotte Honcke

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku