Breeze

Design Moniky Försterové je založen na mnoha pocitech a rozporech, aby vytvořily něco nového, mocného, užitečného a poetického.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
27 590 Kč
Cena bez DPH
22 802 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
80, 46 cm
Výška
41, 50 cm
Materiál
Deska stolu z popelové dýhy a ocelového podstavce. Bílá nebo černá. S plochým vrcholem nebo vlnovými detaily. Laminovaná měděná deska s měděnou ocelovou základnou.

Design Moniky Försterové je založen na mnoha pocitech a rozporech, aby vytvořily něco nového, mocného, užitečného a poetického. Stejně jako stůl Breeze, inspirovaný jemným letním vánkem vytvářejícím malé vlny v ubrusu, navždy zprostředkující vzpomínku na líné letní dny.

Monica Förster

Inspirace pochází z ručního umění Sami, asijské kultury jídla, okouzlujícího světa módy - a přírody. Návrh Moniky Försterové je složením emocí a rozporů, které společně vytvářejí něco nového, silného, ​​užitečného a poetického.

Například její Breeze stůl pro Swedese, inspirovaný letním vánkem, který v ubrusu vytvářel malé vlny. Je navždy připomínkou extrémně malé události v nudném letním dni ... Dalo by se také říci, že práce Moniky Försterové se vyznačuje setkáním čisté formy, buď žádné nebo výrazné barvy - a její touhou po nových materiálech a nových technologiích .

Monica Förster se narodila v roce 1966 a vyrostla poblíž polárního kruhu v Dorotea v severním Švédsku. Vystudovala Beckmans School of Design and Art College ve Stockholmu, kde má také své designové studio. Zatímco klienti jejího nábytkářského průmyslu a produktového designu jsou v Itálii, Anglii, Německu, Japonsku a Švédsku. Některá díla Moniky Försterové patří mezi nejvíce mezinárodně známé objekty současného designu.

Monica Förster

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku