Drum

Corinna Warm, která se narodila v Londýně, je obdivována za inovativní a překvapivou práci.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 860 Kč
Cena bez DPH
8 975 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
40 cm
Výška
36, 46, 56 cm
Materiál
Deska stolu (mísa): Jasanové dřevo v přírodním laku nebo v bílé, černé lazurové povrchové úpravě. Mísa z hliníku, bílá nebo černá lakovaná (vnitřní miska z plastu). Základna: Ocelová základna v bílém nebo černém laku.

Corinna Warm, která se narodila v Londýně, je obdivována za inovativní a překvapivou práci. Jako buben, který drží ovoce bez mísy.

Corinna Warm

Jednoduché, přesto překvapivé. Berlínská návrhářka Corinna Warm nachází krásu v jednoduchých přírodních materiálech a tvarech. Ale i přes jednoduchost její výrobky často odhalují neočekávaný prvek. Skrytá zásuvka se ukáže jako další pracovní plocha, a když se podíváte blíže, stůl je ve skutečnosti ... mísa!

Teplé kousky jsou inteligentní, inovativní - a krásné. A možná vodítkem, proč její design vypadá tak, jak vypadá, je to, že na rozdíl od mnoha kolegů návrhářů nepracuje primárně před počítačem, ale vytváří vlastní značku v úzké spolupráci se zkušenými řemeslníky. Funkčnost a kvalita, stejně jako dlouhověkost a udržitelnost, jsou také velmi důležité.

Corinna Warm se narodila v Berlíně v roce 1978. Do Velké Británie přijela studovat na College of Art and Design v Central Saint Martin, kde v roce 2002 absolvovala obor produktový design. Poté pracovala pro několik známých současných designérů v Miláně a Londýně. v roce 2007 založila londýnskou společnost Warm, která navrhuje výrobky, nábytek a interiéry. Warm se účastnila výstav v Londýně a Miláně a byla uvedena v tisku, a to jak ve Velké Británii, tak i na mezinárodní úrovni.

Corinna Warm

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku