Story

Story je elegantní řada ručně vyráběných bočních, kávových a barových stolů. Každý design se vyznačuje výrazně vzdušnou přední částí tvořenou elegantními dřevěnými sloupy. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
51 546 Kč
Cena bez DPH
42 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
83 cm
Výška
49 cm

Story je elegantní řada ručně vyráběných bočních, kávových a barových stolů. Každý design se vyznačuje výrazně vzdušnou přední částí tvořenou elegantními dřevěnými sloupy. Dostatečně transparentní, aby předvedlo vaše oblíbené předměty, nebo jen dostatečně zakryté, aby je skrylo za hravou přední stranu. Designéři za tím, Anna Karnov a Clara Mahler, chtěli vytvořit dlouhodobý design, který splňuje měnící se potřeby a přání. Zdůrazněno kvalitním řemeslným zpracováním a přírodním dubem, který v průběhu let mění charakter a každý stůl je jedinečný svým originálním a krásným příběhem. Stoly jsou vyrobeny z dřeva certifikovaného FSC a každý stůl je sestaven se šesti šrouby, které jsou kreativně skryty pouhým okem.

Anna Karnov & Clara Mahler

Dánské designérské duo, Anna Karnov a Clara Mahler, je motivováno vytvářením soudržnosti a propojení mezi jejich produkty a uživatelem. Jejich design musí být dlouhotrvající a zároveň flexibilní z hlediska funkce a estetiky. Designérské duo mimo jiné využívá jemnost a pomíjivost času jako prvek v procesu návrhu a jako udržitelný a nadčasový parametr v konečném produktu. Proto používají materiály, které elegantně stárnou a nenechají se inspirovat pomíjivými trendy. Chtějí, aby jejich návrhy obstály ve zkoušce času a dokázaly vyprávět svůj vlastní příběh. A to je myšlenka každého jednotlivého designu, který vychází z rukou designového dua.

Anna Karnov & Clara Mahler

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku