New mood

Konferenční stolek. Série New Mood zahrnuje různé stoly, konferenční stolky, příborníky a vysoké desky, které jsou k dispozici v pečlivě vybraných druzích dřeva a laminátových barev.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
20 171 Kč
Cena bez DPH
16 670 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
60 cm
Výška
39,6 cm
Podnož
3 nohy
Provedení podnože
masivní dubové dřevo
Materiál
masivní dubové nebo ořechové dřevo

Série New Mood zahrnuje různé stoly, konferenční stolky, příborníky a vysoké desky, které jsou k dispozici v pečlivě vybraných druzích dřeva a laminátových barev. Kolekce, kterou navrhl Michael H. Nielsen, byla inspirována designem z 50. let, přesto tvůrce přidal moderní vlastnosti, jako je kombinace druhů dřeva, které jsou vždy přítomny v nohách.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku