New mood

Kolekce New Mood obsahuje jídelní stoly, konferenční stolky a příborník, které jsou k dispozici v různých pečlivě vybraných druzích dřeva a laminátových barvách.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
70 664 Kč
Cena bez DPH
58 400 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
95 cm
Délka
235 cm
Velikost rozložení
335 cm s přídavnými deskami
Výška
73 cm
Tloušťka desky
2 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
masivní dub olejovaný
Provedení
masivní deska, Fenix laminát světle šedý

Kolekce New Mood obsahuje jídelní stoly, konferenční stolky a příborník, které jsou k dispozici v různých pečlivě vybraných druzích dřeva a laminátových barvách. Kolekce, kterou navrhl Michael H. Nielsen, byla inspirována designem z 50. let, přesto tvůrce přidal moderní vlastnosti, jako je kombinace druhů dřeva, které jsou vždy přítomny v nohách.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku