Alp

Produkt Alp je navržen španělským designovým duem, Ramos & Bassols, a je exkluzivní řadou jídelních stolů a lavic. Návrháři chtěli upozornit na subtilitu umožňující přísným a grafickým liniím dostat se do středu pozornosti a nabídnout divákovi téměř malebný počátek. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
139 271 Kč
Cena bez DPH
115 100 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
91 cm
Délka
200, 260 cm
Výška
75 cm
Materiál
pigmentovaný olejovaný dub

Produkt Alp je navržen španělským designovým duem, Ramos & Bassols, a je exkluzivní řadou jídelních stolů a lavic. Návrháři chtěli upozornit na subtilitu umožňující přísným a grafickým liniím dostat se do středu pozornosti a nabídnout divákovi téměř malebný počátek. Všechny designy jsou vyrobeny ze dřeva certifikovaného FSC s podhodnoceným a přirozeným výrazem, na který poukazují čisté a architektonické kontury, řemeslné detaily a tupý, přesto delikátní designový jazyk zaručeně přemůže i to nejkritičtější oko. Detail po detailu.

Ramos Bassols

Věříme, že naše produkty jsou střízlivě vypadající, formálně vyvážené a atraktivní. Rádi věnujeme pozornost detailům, protože věříme, že kvalita produktů je často posuzována podle kvality jejich detailů. Snažíme se vyrábět výrobky s čistými liniemi, přesto teplé a atraktivní pro veřejnost.

Když navrhujeme, jednoduše chceme vytvořit svůdné produkty, které bychom rádi měli ve svých domovech. Máme zvláštní zájem o architekturu a řemesla, což jsou prvky, které nás inspirují nad rámec aktuálních trendů.

Ramos Bassols

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku