Nord, deska-rozšíření

Deska stolu pro rozšíření. Kolekce Nord se skládá z krásných jídelních stolů a lavic ve dvou různých délkách a kolekce je spíše neobvyklou a krásnou kombinací řemeslného zpracování a vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují výraznými klouby a čepy, které spojují rohy nohou . 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 705 Kč
Cena bez DPH
10 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100 cm
Délka
50 cm
Výška
2,6 cm
Materiál
deska masivní dřevo, nebo laminát

Kolekce Nord se skládá z krásných jídelních stolů a lavic ve dvou různých délkách a kolekce je spíše neobvyklou a krásnou kombinací řemeslného zpracování a vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují výraznými klouby a čepy, které spojují rohy nohou . Nord je navržen dánským duem Glismand & Rüdiger, který vytvořil sérii s jasným cílem spojit funkci s kvalitou. Proto lze oba jídelní stoly rozšířit pomocí několika jednoduchých pohybů, aby vyhovovaly událostem, které jsou velké i malé v každodenním životě i o víkendech. Doprovodná lavička Nord ladí s šířkou jídelních stolů a estetikou designu k dokonalosti.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku