Tuk

S elegantním, ale kontrastním designovým jazykem, dodávají stoly Tuk vašemu interiéru speciální a intuitivně přitažlivou výhodu. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
29 900 Kč
Cena bez DPH
24 711 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
52 cm
Délka
71,5 cm
Výška
35, 42, 27 cm

S elegantním, ale kontrastním designovým jazykem, dodávají stoly Tuk vašemu interiéru speciální a intuitivně přitažlivou výhodu. Tuk je k dispozici v několika materiálech, jako je mramor a travertin, kde se dřevěné nohy skrývají do kovové desky nahoře a vytvářejí tak hravý a zářivý vzhled. Elegantní směs materiálů, které zvou oči k prozkoumání a kde materiály také vyprávějí příběh rafinovaného řemesla a hravých nápadů. Tuk je také k dispozici v několika výškách, což umožňuje kombinovat několik stolů pro harmonický, ale dynamický dojem.

Büro Famos

Je pro nás důležité navrhovat výrobky s dlouhou životností. Abych řekl: Správný materiál pro správnou aplikaci a vytvoření přitažlivého dobrého tvaru je důležité, aby vlastník chtěl produkt používat po dlouhou dobu. To automaticky váže příjemné vzpomínky a vede k dlouhotrvajícímu produktu. Rádi bychom zohlednili různé úhly pohledu - týkající se designu a technických aspektů. Neustálé dotazování je jednou z největších dovedností, které musíme dělat znovu a znovu. Rádi promyšlíme své nápady. Od prvotního nápadu po finální produkt.

Büro Famos

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku