Piero

Piero je krásný, funkční a sofistikovaný konferenční stolek, kde je několik geometrických tvarů a alternativních přírodních materiálů ostře a krásně postaveno proti sobě.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
37 873 Kč
Cena bez DPH
31 300 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
55 cm
Délka
130 cm
Výška
40 cm
Provedení podnože
lakovaný kov
Materiál
kov, kámen, kůže
Materiál deska
mramor, travertin, nebo terrazzo

Německá Joa Herrenknecht navrhuje nábytek s hravým a zvídavým přístupem k výběru návrhového jazyka i materiálu. Výsledkem je Piero, což je krásný, funkční a sofistikovaný konferenční stolek, kde je několik geometrických tvarů a alternativních přírodních materiálů ostře a krásně postaveno proti sobě. Koženou úložnou kapsu lze také zapnout a vypnout, což dává designu nový, nový úhel.

Joa Herrenknecht

Moje designové studio sídlí v Berlíně, odkud moje podivná mysl přichází s novými designy. Materiály a barvy jsou tím, co dělá blázen a radost, to je to, co mě inspiruje jít vpřed. K procesu návrhu mám bezstarostný přístup, který pro mě bude vždy liberální a zábavný - to je samo o sobě velmi inspirativní.

Joa Herrenknecht

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku