Plateau 74 cm

Plateau, který navrhl Büro Famos, je řada konferenčních stolků, která obsahuje pouze dva jednoduché dřevěné komponenty: horní část a podstavec.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
26 015 Kč
Cena bez DPH
21 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
74 cm
Výška
42,3 cm
Podnož
dýhovaná překližka, mořená
Materiál
dýhovaná překližka, mořená

Plateau, který navrhl Büro Famos, je řada konferenčních stolků, která obsahuje pouze dva jednoduché dřevěné komponenty: horní část a podstavec. Svršek je vyroben z masivního dřeva a je vyfrézován, aby byl design elegantního hranového rámu proveden. Výrazná hrana také zdůrazňuje vysoce kvalifikované tesařství, které je vystaveno v celé sérii, a vytváří krásně zaoblený design. Základna je vyrobena z tvarované dýhy a obsahuje také skrytý úložný prostor, zatímco horní část může sloužit také jako podnos.

Büro Famos

Je pro nás důležité navrhovat výrobky s dlouhou životností. Abych řekl: Správný materiál pro správnou aplikaci a vytvoření přitažlivého dobrého tvaru je důležité, aby vlastník chtěl produkt používat po dlouhou dobu. To automaticky váže příjemné vzpomínky a vede k dlouhotrvajícímu produktu. Rádi bychom zohlednili různé úhly pohledu - týkající se designu a technických aspektů. Neustálé dotazování je jednou z největších dovedností, které musíme dělat znovu a znovu. Rádi promyšlíme své nápady. Od prvotního nápadu po finální produkt.

Büro Famos

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku