Pocket

Nejnovější spolupráce mezi španělským designovým studiem Stone Designs a Blå Station nabízí židli s tajnou přihrádkou pro uložení vašich pokladů. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
39 510 Kč
Cena bez DPH
32 653 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70 cm
Hloubka
62 cm
Výška
83 cm
Výška sedáku
44 cm
Provedení
silná, robustní obalová skořepina v ekologickém PurCore a s měkkou vnitřní podšívkou pro větší pohodlí. Uvnitř je kůže nebo vlněná tkanina odolná proti opotřebení. Vnější část je k dispozici v kůži nebo textilu.
Hloubka sedáku
51 cm

Nejnovější spolupráce mezi španělským designovým studiem Stone Designs a Blå Station nabízí židli s tajnou přihrádkou pro uložení vašich pokladů. Pocket je váš vlastní ostrov soukromí uprostřed metropole.

O4i Designstudio

o4i Design Studio založili v roce 2005 MFA Senior Design Partners Henrik Kjellberg a Jon Lindström, kteří se poprvé setkali při studiu na Konstfack University College of Arts Craft and Design ve Stockholmu, Švédsko 1996. V následujících letech duo spolupracovalo na různých nábytkových projektech a jejich intenzivnější spolupráce je vyzvala, aby nakonec založili vlastní poradenské služby v oblasti designu: o4i (zkratka pro: kancelář pro nápady).

Duo přináší solidní zkušenosti díky dřívějším studiím a práci v oblasti designu nábytku, průmyslového designu a architektury ve Stockholmu, Oslu a New Yorku. Nyní se sídlem ve Stockholmu ve Švédsku se studio zaměřuje na současný veřejný a domácí nábytek a vyvíjí jedinečné koncepty pro mezinárodní trh. Mezi klienty patří IKEA, Blå Station, Gärsnäs, Götessons, David Design, de Nord, Lappset, Lundbergs Möbler, Maze Interior, Mitab (Švédsko), Fritz Hansen (Dánsko), Martela (Finsko), Plycollection (Lotyšsko), EQ3 (Kanada) , Dune NY a Peter Pepper (USA).

O4i Designstudio

Popis značky

Blå Station je malý, ale významný švédský výrobce designového nábytku s historií píšící se od roku 1986. Tato rodinná firma byla založena průmyslovým designerem Börge Lindauem. Blå Station ve švédštině znamená modrá zastávka. Název však má jiný původ, Börge Lindau se pod své kresby podepisoval BL a  Å a značí město ze kterého pochází Åhus. Pro Blå Station navrhují známí švédští designéři a výrobce určuje směr švédského designu.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku