Havana

Nová klasika. Nádherné, velkorysé křeslo, ušák. Vhodný do jakéhokoliv interiéru. Kombinace látek a podnoží zajistí provedení, které vám bude vyhovovat.  Lze doplnit podnožkou.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
40 520 Kč
Cena bez DPH
33 488 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
79 cm
Hloubka
95 cm
Výška
113 cm
Výška sedáku
39 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
lakovaný kov / měď
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Snímatelný potah
ano, zdrhovadlo

NOVÁ KLASIKA. Nové ikonické křeslo pro relaxaci, rozjímání a obdiv je zde. Klasické křeslo dostalo supermoderní vzhled se zaoblenými, dynamicky tvarovanými detaily, které neohrožují pohodlí. Jak název napovídá, toto křeslo znamená pohodlí a teplo - s doutníkem nebo bez něj. Ocelové nohy jsou lakované v bílé, šedé a černé barvě nebo s měděným povrchem.

Ke křeslu je možné objednat taburet ve steném designu.

Ocenění Interior Innovation Award 2014 GOOD DESIGN Award 2014

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku