Basket

Křeslo a sofa pro intimní sezení. Vysoké boky dodávají pocit klidu. Můžete se věnovat nerušenému telefonátu nebo jen tak v v tichosti rozjímat. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
38 885 Kč
Cena bez DPH
32 136 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Hloubka
74 cm
Výška
93/126 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
kluzáky
Provedení podnože
skrytá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Inspirován funkčními plážovými koši, je BASKET navržen jako integrovaný modulární systém se dvěma různými výškami zad, což vám umožňuje spoluvytvářet a navrhovat vaše sezení přesně podle vašich představ. Inteligentní pohovka je skvělým prostředím pro intimní a útulné chvíle o samotě, nebo s přáteli, rodinou, nebo kolegy. Křeslo BASKET je dodáváno s otočnou nebo pevnou základnou.

Taburety BASKET lze použít jako opěrku nohou nebo odkládací stolek.

Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku