Basket

BAREVNÉ PLÁŽOVÉ KOŠE. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
18 750 Kč
Cena bez DPH
15 496 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
142/84 cm
Hloubka
50 cm
Výška
42 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
kluzáky
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Inspirován funkčními plážovými koši, je BASKET navržen jako integrovaný modulární systém se dvěma různými výškami zad, což vám umožňuje spoluvytvářet a navrhovat vaše sezení přesně podle vašich představ. Inteligentní pohovka je skvělým prostředím pro intimní a útulné chvíle o samotě, nebo s přáteli, rodinou, nebo kolegy. Křeslo BASKET je dodáváno s otočnou nebo pevnou základnou.

Taburety BASKET lze použít jako opěrku nohou nebo odkládací stolek.

Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Matthias Demacker

Matthias Demacker se narodil v jižním Německu v roce 1970. Studoval design na FH Niederrhein v Krefeldu a současně pracoval s řadou ateliérů různých architektů na veletržních výstavních stáncích. Po absolutoriu se přestěhoval do Mnichova, pracoval pro řadu studií interiérového designu a v roce 2003 si založil vlastní. Získal mnoho uznání na mezinárodní úrovni; mezi nimi Cena za inovaci interiéru, Nominace na německý Designpreis v roce 2005, Red Dot 2007 a Cena za dobrý design 2010.

Matthias Demacker

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku