Clay

Sofa, křeslo a taburet Clay jsou pojaty velmi stroze a přesto účelně. Design a funkčnost jdou ruku v ruce.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
16 611 Kč
Cena bez DPH
13 728 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100/194 cm
Hloubka
96 cm
Výška
78 cm
Výška sedáku
41 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
kluzáky
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Koncept sedadel CLAY má výrazný sochařský výraz, který dodává soukromým domům a veřejným prostorům svěží a moderní nádech. Organický design a souvislý šev na okraji židle vytvářejí elegantní a minimalistický vzhled. S měkkým a pohodlným čalouněním je CLAY dokonalým místem pro spokojenost s „hygge“. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Vítěz ceny GOOD DESIGN 2019

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku