Opera

SOUKROMÝ PROSTOR.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
44 988 Kč
Cena bez DPH
37 180 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
78 cm
Hloubka
76 cm
Výška
79/134 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
bez podnože
Provedení podnože
kluzáky
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Série privátního sezení v moderním, nadčasovém designu s funkcí a stylem, které nabízí spoustu možností. OPERA může být použita jako univerzální lehátko v tradičních sedacích prostorech, ve větších konfiguracích nebo jako židle, která poskytuje soukromí, prostor pro rozjímání nebo konverzaci - podle toho, zda si vyberete židli s vysokým nebo nízkým opěradlem nebo uspořádáte židle ve skupinách s kombinací obou modelů. Design OPERA poskytuje vysoký stupeň všestrannosti, pokud jde o materiály a barvy. Byl vytvořen s ohledem na současný životní styl a potřeby komunikace, interakce a soukromí. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku