Button

Židle Button z roku 2018 je navržena pro skupinu přizpůsobitelného obývacího nábytku. Křeslo má design vhodný pro starší i mladší zájemce. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
42 050 Kč
Cena bez DPH
34 752 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
68 cm
Hloubka
80 cm
Výška
78 cm
Výška sedáku
42 cm
Materiál
Rám - dub, jasan

Židle Button z roku 2018 je navržena pro skupinu přizpůsobitelného obývacího nábytku. Křeslo má design vhodný pro starší i mladší zájemce. Rám je vyroben z laminované dubové nebo jasanové dýhy. 

Lze k němu připojit boční stolek. Mělké sezení a ohnuté dřevěné nohy, které se klenou do rukojetí fungují dobře a vypomáhají tak starším uživatelům při sezení a vstávání.

Front

Designérská agentura Front je přesvědčena, že důkladný výzkum v kombinaci s kreativním přístupem je nejlepším způsobem, jak vytvořit designové výrazy, které mohou mít vysoký dopad i životnost. Agenturu se sídlem ve Stockholmu, která byla založena v roce 2004, dnes tvoří Sofia Lagerkvist (* 1972) a Anna Lindgren (* 1974).

Front dosáhly mezinárodní slávy díky spolupráci s Moooi, která vyústila ve známou „Horse lamp“, ale také spolupracovali mimo jiné s Kartell, Moroso a Ikea. V roce 2010 získali jedno z největších světových ocenění za design, cenu Torsten a Wanja Söderberg. Ve stejném roce byla také oceněna designérkou roku od Elle Interiör.

Front

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku