Cartoon

Produkt Cartoon je inspirován spontánností dětských kreseb.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
30 450 Kč
Cena bez DPH
25 165 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
89 cm
Hloubka
71 cm
Výška
83 cm
Výška sedáku
40 cm
Materiál
Rám - masivní dub, Výplň - vysoce pružná pěna

Produkt Cartoon je inspirován spontánností dětských kreseb. Vyznačuje se zajímavou kombinací karikaturních proporcí, strohým skandinávským stylem a přesnými detaily.

GamFratesi

Dánština a italština! Spojení obou kultur je silným prvkem designu Gam-Fratesi, který je vyvolán jednoduchými každodenními situacemi z jejich kultur ve spojení technologie, poezie a tradice. Stejně jako švédské křeslo Cartoon, inspirované spontánním výrazem v dětských kresbách, a zajímavé především díky setkání mezi jeho kreslenými proporcemi, strohým skandinávským stylem, přesnými detaily a tradičním vysoce kvalitním pracovním postupem.

Stine Gam se narodil v Kodani v roce 1975 a absolvoval školu architektury v dánském Aarhusu v roce 2006 s titulem MA v oboru nábytkového designu. Enrico Fratesi se narodil v italském Pesaru v roce 1978, vystudoval architekturu na univerzitě ve Florencii a vystudoval průmyslový design na univerzitě ve Ferrara.

GamFratesi Design Studio, založené v roce 2006, sídlí v Kodani, ačkoli jeho tým neustále cestuje mezi Itálií a Dánskem a zkoumá a vyvíjí nové projekty. GamFratesi se účastnil výstav v Miláně, Stockholmu, Kodani, Kolíně nad Rýnem, New Yorku, Šanghaji, Londýně a Berlíně.

GamFratesi

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku