Pillo

Pohodlné křeslo s velkorysými proporcemi a nadčasovým charakterem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
64 600 Kč
Cena bez DPH
53 388 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
85 cm
Výška
112 cm
Výška sedáku
42 cm
Materiál
Čtyřhvězdicový hliníkový otočný podstavec, leštěný, bílý nebo černý lakovaný. Dřevěný podstavec v dubu nebo jasanu.K dispozici s nastavitelným polštářem na krk.

Zavřete oči a představte si pocit skutečného pohodlí. Myslíte na měkké polštáře nahromaděné na dalších měkkých polštářích? To byl výchozí bod pro Khodiho Feize, když navrhoval pohodlné křeslo s velkorysými proporcemi a nadčasovým charakterem.

Khodi Feiz

Khodi Feiz je průmyslový designer, který se narodil v Íránu a vyrostl v USA. Absolvent Syracuse University se v roce 1990 přestěhoval do Nizozemska, aby pracoval pro společnost Philips Design. V roce 1998 založil spolu s grafickou designérkou Anneko Feiz-van Dorssen Feiz Design Studio, kde se specializují na produktový design, design nábytku, grafický design a strategický design pro společnosti jako Alessi, Artifort, Herman Miller, Offecct, Nike a Nokia. Feizova práce získala řadu ocenění a byla uváděna na výstavách a publikacích po celém světě. Převažující inspiraci pro Feizovu práci lze shrnout do: Jasnosti, konceptu a kontextu. Feiz vyvinul několik projektů ve spolupráci s Artifort, včetně řady židlí Extens, Bras a Beso.

Khodi Feiz

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku