Calm

Calm je řada poufů použitelných venku, ale vhodných i do interiéru. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
24 926 Kč
Cena bez DPH
20 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
90 cm
Výška
33 cm
Materiál
100% Olefin (Polypropylene)
Provedení
Indoor/Outdoor

Calm je řada poufů použitelných venku, ale vhodných i do interiéru. Nádherné stopy připomínající písek nebo vlny vytvářejí tichou svatyni a dodávají vašemu interiéru zajímavý a stále uklidňující výraz. Klid je naplněn rychle schnoucí náplní, která umožňuje designu zaschnout během několika hodin, což z pufu dělá perfektní doplněk do jakéhokoli venkovního - nebo vnitřního - prostoru.

Ferriani Sbolgi

Italské designérské studio Ferriani Sbolgi je poháněno experimenty a kooperativním přístupem k procesu návrhu, kde se oba designéři dohodnou na směru a obrysu, než se přemění na nové kreativní návrhy. Jejich designový jazyk je založen na elegantních siluetách a čistých odizolovaných liniích a detailech a jejich produkty se snaží s divákem a uživatelem komunikovat určitou emoci. Každý nový design je vnímán jako příležitost k experimentování a přisuzuje zásadní důležitost hledání materiálů a nápadů, které přidají hodnotu jejich konečnému designu. Hledají nové, odvážné a odlišné, ale vždy s nadčasovým vkusem a kvalitním řemeslem. Úžasná rovnováha dosažená bez námahy způsobem, který ukazuje jejich krásná práce.

Ferriani Sbolgi

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku