Calm

Calm je řada poufů použitelných venku, ale vhodných i do interiéru. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
29 718 Kč
Cena bez DPH
24 560 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
120 cm
Výška
33 cm
Materiál
100% Olefin (Polypropylen)
Provedení
Indoor/outdoor

Calm je řada poufů použitelných venku, ale vhodných i do interiéru. Nádherné stopy připomínající písek nebo vlny vytvářejí tichou svatyni a dodávají vašemu interiéru zajímavý a stále uklidňující výraz. Klid je naplněn rychle schnoucí náplní, která umožňuje designu zaschnout během několika hodin, což z pufu dělá perfektní doplněk do jakéhokoli venkovního - nebo vnitřního - prostoru.

BÖTTCHER & KAYSER

Jsme designové studio se sídlem v Berlíně, které zkoumá všechny aspekty designu nábytku, osvětlení a interiérů. Pro nás je design nedílnou součástí našeho života, je výrazem naší osobnosti a kreativním odrazem společnosti, která nás obklopuje. Vidíme příležitosti ve všem kolem nás a nejvíce nás inspirují každodenní zkušenosti.

Naším cílem je vytvářet jednoduché, ale originální designy, které inovativním a funkčním způsobem vyřeší složitý problém. Je nezbytné, aby se techniky, materiály a estetika spojily, a věříme, že skvělý design by měl být výzvou pro konvenční a všední.

BÖTTCHER & KAYSER

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku