Grove 48 cm

Grove je řada květináčů navržených tak, aby v domácnosti vytvářely malé zelené dýchací prostory.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
11 075 Kč
Cena bez DPH
9 153 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
48 cm
Výška
40 cm
Materiál
béžová kamenina

Grove je řada květináčů navržených tak, aby v domácnosti vytvářely malé zelené dýchací prostory. Charakteristický tvar květináčů je navržen tak, aby rostlinám poskytl prostor a prostor k růstu, zatímco uklidňující estetika je navržena tak, aby neukradla pozornost. Vše záměrně navrženo tak, aby pozvedlo váš vnitřní prostor, zvýraznilo zelené a přírodní prvky a vytvořilo tak ve vašem domě jedinečný pocit pohody a klidu. Promyšlený design vyrobený z přírodních a trvanlivých materiálů, které stárnou elegantně a bez námahy, vyvažuje krásu, formu a barvu.

Anna Karnov & Clara Mahler

Dánské designérské duo, Anna Karnov a Clara Mahler, je motivováno vytvářením soudržnosti a propojení mezi jejich produkty a uživatelem. Jejich design musí být dlouhotrvající a zároveň flexibilní z hlediska funkce a estetiky. Designérské duo mimo jiné využívá jemnost a pomíjivost času jako prvek v procesu návrhu a jako udržitelný a nadčasový parametr v konečném produktu. Proto používají materiály, které elegantně stárnou a nenechají se inspirovat pomíjivými trendy. Chtějí, aby jejich návrhy obstály ve zkoušce času a dokázaly vyprávět svůj vlastní příběh. A to je myšlenka každého jednotlivého designu, který vychází z rukou designového dua.

Anna Karnov & Clara Mahler

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku