Highland medium

Highlands je řada květináčů, kde designéři jasně toužili vytvořit zelenou krajinu inspirovanou architektonickými liniemi. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
5 200 Kč
Cena bez DPH
4 298 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
42 cm
Hloubka
42 cm
Výška
32 cm
Materiál
vláknitý beton
Provedení
antracit / šedá

Highlands je řada květináčů, kde designéři jasně toužili vytvořit zelenou krajinu inspirovanou architektonickými liniemi. Výrazný designový jazyk znamená, že hrnce lze použít jako příčku v místnosti uvnitř i venku. Vysočina je vyrobena z barevného vláknobetonu a je přirozeně vodotěsná.

BÖTTCHER & KAYSER

Jsme designové studio se sídlem v Berlíně, které zkoumá všechny aspekty designu nábytku, osvětlení a interiérů. Pro nás je design nedílnou součástí našeho života, je výrazem naší osobnosti a kreativním odrazem společnosti, která nás obklopuje. Vidíme příležitosti ve všem kolem nás a nejvíce nás inspirují každodenní zkušenosti.

Naším cílem je vytvářet jednoduché, ale originální designy, které inovativním a funkčním způsobem vyřeší složitý problém. Je nezbytné, aby se techniky, materiály a estetika spojily, a věříme, že skvělý design by měl být výzvou pro konvenční a všední.

BÖTTCHER & KAYSER

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku