Kaffe

Židle Kaffe je možné využít doma i venku. Je navržena tak, aby odolala venkovnímu prostředí, které vyžaduje hodně trvanlivosti, ale je také ideální volbou v interiéru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
27 525 Kč
Cena bez DPH
22 748 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
110 cm
Hloubka
55 cm
Výška
81 cm
Výška sedáku
45 cm
Provedení
stohovatelná židle z lakované trubkové oceli. Sedák z lisované polyuretanové pěny (PUR). Plastové nožičky.
Hloubka sedáku
47 cm

Židle Kaffe je možné využít doma i venku. Je navržena tak, aby odolala venkovnímu prostředí, které vyžaduje hodně trvanlivosti, ale je také ideální volbou v interiéru. „Dobře použitý“ vzhled sedadla působí útulným a pohodlným dojmem. Po designové stránce je Kaffe formálnějším pojetím klasické kavárenské židle; jeho přímočarým, elementárním liniím odpovídá přirozenost barev - šedé a černé. Rodina Kaffe se skládá ze židle, pohovky a stolu.

Popis značky

Blå Station je malý, ale významný švédský výrobce designového nábytku s historií píšící se od roku 1986. Tato rodinná firma byla založena průmyslovým designerem Börge Lindauem. Blå Station ve švédštině znamená modrá zastávka. Název však má jiný původ, Börge Lindau se pod své kresby podepisoval BL a  Å a značí město ze kterého pochází Åhus. Pro Blå Station navrhují známí švédští designéři a výrobce určuje směr švédského designu.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku