Alp

Lavice Alp je navržena španělským designovým duem Ramos Bassols patří mezi exkluzivní řadu jídelních stolů a lavic.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
44 165 Kč
Cena bez DPH
36 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
180, 240 cm
Hloubka
41 cm
Výška
45 cm

Lavice Alp je navržena španělským designovým duem Ramos Bassols patří mezi exkluzivní řadu jídelních stolů a lavic. Návrháři chtěli upozornit na subtilitu umožňující přísným a grafickým liniím dostat se do středu pozornosti a nabídnout divákovi téměř malebný dojem. Všechny designy jsou vyrobeny ze dřeva certifikovaného FSC s podhodnoceným a přirozeným výrazem.

Ramos Bassols

Věříme, že naše produkty jsou střízlivě vypadající, formálně vyvážené a atraktivní. Rádi věnujeme pozornost detailům, protože věříme, že kvalita produktů je často posuzována podle kvality jejich detailů. Snažíme se vyrábět výrobky s čistými liniemi, přesto teplé a atraktivní pro veřejnost.

Když navrhujeme, jednoduše chceme vytvořit svůdné produkty, které bychom rádi měli ve svých domovech. Máme zvláštní zájem o architekturu a řemesla, což jsou prvky, které nás inspirují nad rámec aktuálních trendů.

Ramos Bassols

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku