Poppy

Haworth na této moderní židli spolupracoval s návrhářkou Patricií Urquiolou. Poppy má měkké, odpružené sedadlo.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70, 72 cm
Výška sedáku
37 - 49 / 43 cm
Provedení podnože
5hvězdičková základna s kolečky, 4hvězdičková základna, Dřevěná základna se 4 nohami
Provedení
Látky na sedáky a opěradla z EU barev, přírodní dub, přírodní ořech, černý jasan
Hloubka sedáku
46 cm

Haworth na této moderní židli spolupracoval s návrhářkou Patricií Urquiolou. Poppy má měkké, odpružené sedadlo. Může být použita v konferenční místnosti, čekárně nebo dokonce jako stolní židle.

Patricia Urquiola

Patricia Urquiola, návrhářka a architektka, se narodila ve španělském Oviedu. Nyní žije a pracuje v Miláně, kde vede Studio Urquiola. O její práci je všeobecně známo, že je hravá a poetická, přesto pragmatická a funkční, kreativní kombinace, která je kouzlem její práce. Přichází a prochází konvenčním časem- přehodnocování, objevování a vytváření nového. Efekt je silnou připomínkou minulosti a zkoumáním současnosti, vždy pro uživatele vytváří nový zážitek.

Patricia Urquiola

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku