Angle

2 sofa s divanem. Angle je navržen společností Says Who a asymetrické, organické tvary dodávají pohovce multifunkční, ale hravý design. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
105 452 Kč
Cena bez DPH
87 150 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
288 cm
Hloubka
134 cm
Výška
66,5 cm
Výška sedáku
37 cm
Podnož
kluzáky
Skořepina
masivní dřevo
Hloubka sedáku
57 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Angle je navržen společností Says Who a asymetrické, organické tvary dodávají pohovce multifunkční, ale hravý design. Angle sofa je v Evropě ručně vyráběna zkušenými truhláři , kteří u každé pohovky zajišťují nejlepší kvalitu. Na výrobu rámu je použito dřevo s certifikací FSC, aby byla posílena pevná a autentická kvalita. Úhel lze přizpůsobit přesně vašim přáním a můžete si vybrat z několika barev, designových možností a čalounění.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku