ALUNA

 Svítidelo s elegantním tvarem, který bude krásným ústředním bodem v každém prostoru. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
13 431 Kč
Cena bez DPH
11 100 Kč
Dodání 4 týdny
Dodání 4 týdny

Detail produktu

Technické informace

Šířka
25 cm
Průměr
25 cm
Výška
17 cm
Materiál
železo
Zdroj / Patice
E27 max. 8W
Světelný zdroj
dodáváno bez zdroje
Kabel
textilní 250 cm

Designér Quaglio Simonelli vytvořil sérii svítidel Aluna s architektonickým smyslem pro detail. Objemné stínidlo Aluna, které čerpá z jemné souhry linií, asymetrie a rovnováhy, se zdá být téměř plovoucí. Stojací lampa a stolní lampa mají otočné stínidlo, které dodává designu funkčnost. Designový jazyk, který každé lampě dodává hravý a zároveň klasický vzhled.

Quaglio Simonelli

Quaglio Simonelli je designérské duo složené ze dvou kreativních jedinců, kteří se oba narodili v Itálii a nyní sídlí v Paříži. Vzhledem k tomu, že diverzifikace je zdrojem kreativního bohatství, navrhujeme technologické produkty, nábytek, osvětlení a dekorativní předměty, vytváříme vizuální identitu a design produktů pro kosmetické značky, střídáme průmyslovou logiku s řemeslným přístupem. Naše doplňkové cítění podnítí naše návrhy kreativním pohledem na kombinaci dvou historií. Inspirováni světem, který nás obklopuje, a našimi vlastními dopady a interpretacemi. Vytváříme design, který je na první pohled povědomý, ale zároveň je ozdoben nečekanými, až poetickými prvky. Naší filozofií je „nikdy nevidět věci takové, jaké jsou“.

Quaglio Simonelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku