ALUNA 60

Svítidlo s elegantním tvarem, který bude krásným ústředním bodem v každém prostoru. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
31 944 Kč
Cena bez DPH
26 400 Kč
Dodání 4 týdny
Dodání 4 týdny

Detail produktu

Technické informace

Průměr
60 cm
Výška
27,6 cm
Materiál
železo
Zdroj / Patice
E27 max. 30W
Světelný zdroj
dodáváno bez zdroje
Kabel
textilní 300 cm

Quaglio Simonelli vytvořil sérii svítidel Aluna s architektonickým smyslem pro detail, s elegantním tvarem, který bude krásným ústředním bodem v každém prostoru. Velký objem stínidla dodá vašemu jídelnímu stolu opulentní vzhled a jemný detail mosazné šňůry dodává designu luxusní výraz. Uvnitř kopule je neprůhledný difuzor, který změkčuje světlo a zároveň skrývá žárovky.

Quaglio Simonelli

Quaglio Simonelli je designérské duo složené ze dvou kreativních jedinců, kteří se oba narodili v Itálii a nyní sídlí v Paříži. Vzhledem k tomu, že diverzifikace je zdrojem kreativního bohatství, navrhujeme technologické produkty, nábytek, osvětlení a dekorativní předměty, vytváříme vizuální identitu a design produktů pro kosmetické značky, střídáme průmyslovou logiku s řemeslným přístupem. Naše doplňkové cítění podnítí naše návrhy kreativním pohledem na kombinaci dvou historií. Inspirováni světem, který nás obklopuje, a našimi vlastními dopady a interpretacemi. Vytváříme design, který je na první pohled povědomý, ale zároveň je ozdoben nečekanými, až poetickými prvky. Naší filozofií je „nikdy nevidět věci takové, jaké jsou“.

Quaglio Simonelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku