Ballon Wall5C

Ballon LED závěsné svítidlo vnese do vašeho interiéru kouzlo a autentičnost. Díky nejmodernější technologii LED z něj činí extrémně esteticky příjemnou lampu. 1 dřevěný otoční panel, 5 Led otočných panelů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
33 280 Kč
Cena bez DPH
27 504 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
72 cm
Výška
72 cm
Materiál
dřevo, kov
Provedení
rám - černá, bílá, zlato 24K, dřevo - dub, ořech, černá, bílá
Světelný zdroj
vestavěný LED 11W, 800 lm, 3000K, smívatelné Dali
Kalíšek
průměr 11 cm
Dřevěný panel
průměr 25 cm
LED panel
průměr 11cm

Ballon LED závěsné svítidlo vnese do vašeho interiéru kouzlo a autentičnost. Díky nejmodernější technologii LED z něj činí extrémně esteticky příjemnou lampu, která je také velmi atraktivní a neobvyklá v každém ohledu. 1 dřevěný otoční panel, 5 Led otočných panelů. Vítěz Německé ceny za design 2019. Za příplatek možnost prodloužení svítidla.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku