Dot 02

Nástěnná lampa Dot pokračuje v organickém a sochařském designu, který zahájil Ballon, a vytváří svěží a grafický dojem na zdi nebo stropu v jakémkoli prostoru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
7 281 Kč
Cena bez DPH
6 017 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
17 cm
Hloubka
4 cm
Výška
17 cm
Materiál
dřevo, kov, plexi
Provedení
rám - černá, bílá, dřevo - dub, plexi - průhledné zelená, modrá, šedá
Světelný zdroj
vestavěný LED 6,1W, 150 lm, 3000K, nestmívatelné
Kalíšek
průměr 11 cm
LED panel
průměr 11cm
Hlavní panel
diam 17 cm - dřevo, plexi

Nástěnná lampa Dot pokračuje v organickém, ale sochařském designu, který zahájil Ballon, a vytváří svěží a grafický dojem na zdi nebo stropu v jakémkoli prostoru.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku