Secto 4231

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Toto nástěnné světlo může být umístěno směrem nahoru nebo dolů. Oživuje obyčejné chodby a vytváří inspirující náladu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
11 180 Kč
Cena bez DPH
9 240 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
25 cm
Výška
45 cm
Zdroj / Patice
E14 base, LED max 20 W
Světelný zdroj
Airam Pro LED, E14, 6 W, 470 lumen, 3000 K, stmívatelná
Kabel
230 cm
Provedení kabelu
bílý

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Toto nástěnné světlo může být umístěno směrem nahoru nebo dolů. Oživuje obyčejné chodby a vytváří inspirující náladu. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ty jsou ručně vyráběné z finské břízy vysoce zkušenými řemeslníky. Designy interiérového architekti Seppa Koho mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis.

Dřevo představuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru. Secto Design inspiruje lidi na celém světě, jelikož 75% prodejů firmy jsou na export

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku