Reflection

Nástěnné svítidlo. Reflection se zrodil s myšlenkou a snahou vytvořit něco jednoduchého, elegantního a nadčasového, který zahrnuje a zdůrazňuje základní vlastnosti lampy, jmenovitě zdroj světla a stínidlo. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
14 036 Kč
Cena bez DPH
11 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
40 cm
Výška
9 cm
Materiál
hliníkový plech s povrchovou úpravou
Světelný zdroj
Ano. LED
Kabel
3 m, černý, textilie

Reflection se zrodil s myšlenkou a snahou vytvořit něco jednoduchého, elegantního a nadčasového, který zahrnuje a zdůrazňuje základní vlastnosti lampy, jmenovitě zdroj světla a stínidlo. Návrhář, Asger Risborg Jakobsen, se rozhodl spojit a oddělit dvě základní složky od sebe, což dává krásný odraz a hru mezi stínem a měkkým zdrojem světla. Krásný design s nadčasovým a stále živým dojmem.

Asger Risborg Jakobsen

Dánský designér a student medicíny, Asger Risborg Jakobsen, se inspiruje složitostí a stále úžasnou jednoduchostí přírody. Při navrhování vždy bourá své nápady a nechává prostor jen pro to nejnutnější. Stejně jako funkce, krása, charakter a řemeslo a vytváření zanechávají silný, ale jednoduchý dojem. Zaměření se na jednoduchost pro něj znamená, že může vytvářet krásné dlouhotrvající návrhy, které odráží a ovlivňuje jejich okolí.

Asger Risborg Jakobsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku